Wybielanie – korekta koloru
Jest jedną z technik poprawy wyglądu naszego uzębienia. Piękny uśmiech to zdrowie, to szczęście, to akceptacja, to pewność siebie, to klucz do sukcesu osobistego i zawodowego.
Wybielanie umożliwia rozjaśnienie koloru wszystkich zębów nawet o kilka odcieni, usunięcie plam i przebarwień po nikotynie i barwiących płynach, oraz powstałych na skutek zażywania leków.
Najbardziej popularną metoda jest wybielanie nakładkowe – do wykonanych indywidualne nakładek na zęby z tworzywa pacjent aplikuje na noc żel wybielający. Czas trwania 10-14 dni.
Wybielanie systemem Beyond w gabinecie na jednej wizycie (około 1,5 godziny) na zęby pacjenta nakładany jest preparat wybielający o bardzo silnym działaniu, dodatkowo wzmacnianym światłem emitowanym przez specjalną lampę.
Akcelerator Wybielający BEYOND pracując wspólnie z zestawami wybielającymi sprawiają, że natychmiastowo utlenione zostają przebarwienia na zębach – zarówno na ich powierzchni jak i głęboko wewnątrz zębiny. Specjalnie zaprojektowany żel aktywowany jest przez wysokiej mocy światło o długości fali od 480nm do 520nm emitowane przez Akcelerator. Cały proces usuwa przebarwienia, które nagromadziły się w ciągu wielu lat – a wszystko to w zaledwie 30 minut. Składniki naszych preparatów sprawią, że zęby staną się piękne i lśniące. Zabieg jest komfortowy, bezpieczny i efektywny, a średnie rozjaśnienie koloru wynosi ponad 8 odcieni.
Wybielanie przebarwionych zębów martwych polega na aplikacji preparatu wybielającego do wnętrza zęba na 2-3 wizytach. Po zakończonym procesie ubytek w zębie jest wypełniany kompozytem światłoutwardzalnym.